Smart Home. Smart life

Poczuj kontrolę

Wyślij zapytanie

Wysyłając formularz akceptujesz zasady polityki prywatności serwisu www.kallasmarthome.pl
Informacje zawarte w formularzu będą wykorzystywane przez naszą firmę wyłącznie w celach współpracy.

Wycena nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Współpraca

Jako firma specjalizująca się w inteligentnej automatyce budynkowej (inteligentnych budynkach), współpracujemy z różnymi producentami systemów automatyki.

Vision BMS Vision BMS to w pełni polskie rozwiązanie wprowadzone na rynek przez APA Group - firmę, która jest głęboko zakorzeniona w automatyce przemysłowej, przede wszystkim w branży motoryzacyjnej.
APA Group Na bazie dotychczasowych doświadczeń, APA Group stworzyła system automatyki budynkowej. "Open Mind" to hasło przewodnie systemu i ma na celu podkreślenie elastyczności tych rozwiązań.
 
Nexwell Systemy Nexo i Fox firmy Nexwell, to standardy przewodowe. Nexo oferuje bardzo rozbudowane możliwości, porównywalne z rozwiązaniami najbardziej zaawansowanych systemów, przy czym jest rozwiązaniem znacznie tańszym. Fox, to uproszczona koncepcja, dedykowana dla mniej zawansowanych instalacji.
 
EatonxComfort to bezprzewodowy system sterowania oświetleniem, roletami, ogrzewaniem i innymi urządzeniami. System został stworzony przez firmę Eaton i jest standardem rozpoznawanym na całym globie.
 
Fibaro Fibaro to polski system, stworzony w 2010 roku. W komunikacji między urządzeniami jest wykorzystywany radiowy protokół Z-wave. Elementy sterujące są montowane w puszkach podtynkowych na standardowej instalacji elektrycznej.
 
F&F F&Home, F&Home Radio oraz proxi to standardy firmy F&F Filipowski sp. j.System F&Home to rozwiązanie przewodowe charakteryzujące się bardzo wysoką niezawodnością oraz funkcjonalnością. F&Home Radio jest rozwiązaniem dedykowanym do instalacji wymagających komunikacji bezprzewodowej. Dużą zaletą jest możliwość łączenia systemu przewodowego z bezprzewodowym. Proxi bazując na standardzie Bluetooth Smart umożliwia zrealizowanie prostych funkcji sterowania, przy minimalnych kosztach inwestycji.
 
ZamelExta i Exta Free firmy Zamel, to systemy umożliwiające przewodową oraz bezprzewodową automatyzację procesów w budynkach, za przystępną cenę. Producent oferuje również systemy domofonowe, systemy grzewcze, dzwonki oraz całą gamę produktów elektrotechnicznych.
 

Ponadto, jesteśmy otwarci na współpracę z projektantami i architektami, deweloperami i firmami budowlanymi, elektrykami i instalatorami.

Do współpracy zapraszamy firmy specjalizujące się w instalacjach grzewczych, sanitarnych, oświetleniowych, klimatyzacji i wentylacji.