Smart Home. Smart life

Poczuj kontrolę

Polecamy

Ewa Pasionek Firma F.U.H. Ewa Pasionek

Firma oferuje wynajem agregatów prądotwórczych dla firm oraz osób prywatnych. Specjalizujemy się w zaopatrywaniu w agregaty firm budowlanych, remontowych, instalacyjnych oraz budownictwa drogowego.

Cena wynajmu agregatu zależna jest od jego mocy oraz ilości wypożyczonych dni.
Sprzęt przystosowany jest również do obsługi planów filmowych, eventów, wszelkich imprez plenerowych, wieców, festynów, pikników, koncertów i wszędzie tam gdzie potrzebne jest awaryjnie zasilanie.

Odwiedź stronę firmy:
www.wynajemagregatow.pl
Kowalmond Kowalmond Ogrodzenia Kute Bartłomiej Mondel

Jesteśmy rodzinną firmą z tradycjami.
Od ponad 30 lat zajmujemy się profesjonalną działalnością związaną z obróbką metalu, kowalstwem, odlewnictwem, a także wykonaniem tarcz strzeleckich.

Specjalizujemy się w produkcji systemów ogrodzeniowych takich jak bramy, przęsła, furtki, elementów wyposażenia domów, balustrad, czy kratownic i wielu innych elementów.Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dokonując szczegółowych pomiarów i tworząc projekt, jaki będzie odpowiadał Państwa potrzebom. Najlepsze wykonanie jest naszym priorytetem, korzystamy z najwyższej, jakości stali, współpracujemy z renomowanymi partnerami, wszystko po to by dać Państwu usługi najwyższej jakości, produkty trwałe i odporne na warunki atmosferyczne.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji na terenie Śląska jak i całego kraju.

Odwiedź stronę firmy:
www.kowalmond.pl